O mnie

Nazywam się Agnieszka Wójtowicz. Moja pasieka znajduje się w województwie małopolskim.

Obecnie posiadam dwudziestoletnie doświadczenie pszczelarskie na stanowisku specjalisty do spraw hodowli pszczół i dziesięcioletnią praktykę w kierunku hodowli matek pszczelich. Dobrze znam branżę pszczelarską. Jestem osobą, która stawia sobie jasne i konkretne cele, do których konsekwentnie dąży. Nie zniechęcam się trudnościami. Znajomi i rodzina twierdzą, że moją wadą jest przesadny perfekcjonizm. Po latach pracy z tymi wspaniałymi owadami zdałam sobie sprawę, że to właśnie praca z nimi dostarcza mi wiele pozytywnych emocji.

Przeglądy w rodzinach pszczelich pozwalają oderwać się od wielu stresujących spraw i choć przez moment współgrać w harmonii z naturą. Taki stan pozwala mi na wyciszenie. Sezonowe prace pszczelarskie nauczyły mnie podejmować odpowiedzialne decyzje, a konsekwencję moich działań widać w wynikach pasieki. Ważną rzeczą, którą warto podkreślić jest to, że praca z tymi owadami nauczyła mnie logicznego myślenia, co bardzo często mogę wykorzystać w innych dziedzinach życia. Obcowanie z pszczołami sprawia, że człowiek  staje się pewny siebie, jest samodzielny, odpowiedzialny i potrafi kontrolować własne emocje.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby sprawdzić czy moje spostrzeżenia i doświadczenia w pracy z pszczołami są prawdziwe, zachęcam do współpracy.

 

Kontakt

Pasieka Melissa

Agnieszka Wójtowicz

Kędzierzynka 80, 32-410 Dobczyce

kontakt telefoniczny w godzinach 800-2000 

504-965-898

786-286-015

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na facebooku

PKO BP 37 1020 2892 0000 5502 0601 3447